25.04.2019

Anasayfa / Ruhsal Bilgi

O Dedi ki

O Dedi ki: Her şey insanın şuurlanması ve yeni zaman akışında, o akışla birlikte olması içindir. İnsan bu gün bildiğinin, düşündüğünün çok daha ötesinde evrensel bir yapıda ve evren için hizmette olması gereken değerli bir varlıktır. İnsan hiçbir zaman Tanrı değildir, olmayacaktır da. O tüm o değerlerden birer örneği üzerinde taşıyan muhteşem bir varlıktır. O’ kendi değerleriyle bezemiştir sizi. Siz de o değerlerle yaratacaklarınızı bezeyesiniz diye.

Yaratılış zincirinde bir halkasınız, bu gün bilmediğiniz halkaların devamı olarak. Ne kadar sağlam olur, ne kadar değerleri kendinizde gerçekleştirir ve o değerlerin gücü içinde bulunursanız, yaratılış zincirindeki kozmik rolünüzü de o denli yerince oynayan olursunuz. İnsan bunun için önemlidir. Dünyanız insana bu değerleri kazandırabilecek bir atölye olduğu için değerlidir. Anlayabiliyor musunuz hangi noktada bulunduğunuzu ve kendinizi hangi seviyeye çıkarmak zorunda olduğunuzu?

Siz Arş’a yükselecek olanlar, orada gerçekliğinizi fark edip yeni gerçekliğe imza atacak olanlar, siz bu yolun yolcuları olan olarak O’nca seyre sokuldunuz. Bunu hiçbir zaman unutmayınız.

www.ayseli.org – Özgün Yaşam - O’ndan Gelenler

Anasayfa / Ruhsal Bilgi
Arşivdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
HAKKIMIZDA | ZIYARETCI DEFTERI | iLETiŞiM |